|
Cursusdag Hardlopen
Is hardlopen niet jouw eerste sport maar loop je om je conditie op peil te houden en te verbeteren? Of doe je al jaren aan hardlopen en wil je je eens goed gaan voorbereiden op een loopevenement?
Neem dan een keer deel aan een Cursusdag Hardlopen waarin onderwerpen zoals looptechniek, trainingsopbouw, trainingsschema's, wedstrijdvoorbereiding, goed schoeisel, voeding, blessures, etc aan bod komen. En uiteraard wordt er op deze dag ook getraind.
Lijkt zo'n sportieve en leerzame dag je wel wat, geef je dan op!
We peilen op dit moment de interesse. Hebben we voldoende aanmeldingen dan gaan we de voorbereidingen starten en krijg je met voorrang de mogelijkheid je op te geven.
Stuur even een mailtje naar info@fitklik.nl met je contactgegevens naar ons toe en we houden je op de hoogte.
|