HomeAdverterenNieuwsTerugblikContact
Wandelen
Nordic Walking
> Info voor NW-trainers
Afvallen en dieet
Testen en trainen
Sportcentrum
Hardlopen
Sportmedisch
Sportmaterialen
Ontspanning
 
Wij horen graag jouw mening over de website Lopersplatform!
 
Lopersplatform streeft naar het samenbrengen van vraag en aanbod in de lopersmarkt. Slagen we hierin en wat kunnen we verbeteren?
 
 
 
 
 
Boeken over Nordic Walking, hardlopen, wandelen
 
 
Plaats een oproep of bekijk het aanbod op ons online prikbord!

Ons online prikbord brengt sportersvraag en -aanbod bij elkaar. Op zoek naar een trainingsmaatje? Ervaringen uitwisselen? Iets in de aanbieding? Plaats een oproep!
 
 
Nordic walking Hardloopschema Coopertest
Nordic Walking in
Deventer
 
Cursussen voor zowel particulieren als bedrijven als (gezelschaps)groepen

 

Nordic Walking is de snelst groeiende sport van dit moment. Je ziet ze dan ook steeds vaker voorbij komen, de wandelaars die met behulp van "stokken" lopen. Het blijkt dat we toch nog even moeten wennen aan dit beeld. Maar wist u dat deze mensen heel bewust aan hun conditie werken. Door de speciale beweegtechniek train je ongeveer 90% van al je spieren (bij wandelen is dit 60%) mits je natuurlijk de techniek goed beheerst. En ik moet u eerlijk zeggen, het lijkt makkelijker dan dat het is. Ik raad het u dan ook zeker aan om minstens een introductieles te volgen om kennis te maken met de techniek van Nordic Walking.

 

Ik zou u nog veel meer over Nordic Walking kunnen vertellen maar om het kort te houden heb ik de belangrijkste voordelen voor u op een rijtje gezet.

Nordic Walking:

  • een sport voor jong en oud, iedereen kan Nordic Walken in zijn eigen tempo
  • een perfecte work-out voor het gehele lichaam. Je traint, door gebruik van de poles, ook de strek- en buigspieren van de onderarmen, de schouder-, borst- en grote ruspieren maar ook de nek en buikspieren doen mee. Kortom je traint ca. 90% van je spieren.
  • tijdens iedere work-out worden uithouding, coördinatie, kracht en flexibiliteit getraind
  • geeft minder belasting van de gewrichten (ca. 30%) dan wandelen/joggen
  • is ideaal als vetverbrander. Bij Nordic Walking is het energie- en zuurstofverbruik vele malen hoger dan bij wandelen met stevige pas. Het calorieverbruik is dus ook vele malen hoger . Dit kan wel oplopen tot ca. 45%.
  • zorgt voor een verbetering van houding en tevens stimuleert het actief voetenwerk
  • hoeveelheid stresshormonen neemt af en het immuunsysteem wordt versterkt
  • Nordic Walken kan je het hele jaar overal doen en daarbij ben je ook nog eens actief bezig in de buitenlucht.

 

U ziet er zijn zoveel pluspunten. U moet het gewoon een keer gaan proberen!

Een fijne bijkomstigheid bij het Nordic Walken is dat de investering om te gaan Nordic Walken laag is. Want wat heeft u minimaal nodig? Makkelijk zittende kleding, lage goed zittende schoenen en een paar Poles!

 
Voor bedrijven
Wilt u uw werknemers eens verrassen op een gezond en sportief uitje? Dan is een introductiecursus Nordic Walking perfect voor u.

Uw werknemers gaan in groepen de uitdaging met elkaar aan om de beginselen van het Nordic Walken onder de knie te krijgen. Het lijkt allemaal wel zo makkelijk, maar de praktijk bewijst anders! Uiteraard beseffen wij dat behalve de sportieve inzet het ook gezellig en leuk moet zijn. Daar hoeft u zich geen zorgen over te maken. Tijdens de lessen wordt ook altijd veel gelachen.

Wilt u na afloop een lunch of een diner. Dan regelen wij dat ook voor u . Heeft u nog andere wensen? Neemt u gerust eens contact op vie het contactformulier om de mogelijkheden te bespreken.

 
 
 
 
 
 
 

 
 

Trainersdiploma's
 
Gecertificeerd NFIB instructrice
 

Cursussen
 
Meer informatie over de precieze inhoud en de kosten van deze cursussen klik hier
 

Contact
 
Inge Kievit

t.: 0570-629051

m.: 06-21541533
 
 
Stel je vraag of geef je op via het contactformulier
 

foto: Inge Kievit

Op de hoogte blijven van aan-biedingen, achtergrondinfo en nieuwtjes?
 

GO Gel is een isotone gel die bij duurprestaties zonder water kan worden geconsumeerd. "Het werkt!", zegt Runner's World.

Uw advertentie hier?

Aanbieding NIC Magazine
Hét Nordic Walking tijdschrift
van Nederland. Nu tot 20%
korting op een abonnement
voor 1 of 2 jaar. Voor uzelf of als kadotip. Klik hier
Tot 20% korting op abonnement NIC Nordic Walking magazine: klik hier

Uw advertentie hier?

Design: DplusM | Powered by WebGenerator | Realisatie up!-marketing
m&pn=400000&page=Nordic Walking in Deventer&js=0&b=0&to=0>